Warning: Undefined variable $prace_nazev in /www/doc/www.aktivni-vizitka.cz/www/prace_detail.php on line 30
"> <br /> <b>Warning</b>: Undefined variable $ukaz_title in <b>/www/doc/www.aktivni-vizitka.cz/www/prace_detail.php</b> on line <b>36</b><br />
     |
hlavní strana vizitky akce práce místa

Prodavač/ka ve vinotéce


Vinařství U Kapličky s.r.o.

Základní informace

Plat: 20 000–24 000 Kč

Vzdělání: Výuční list

Úvazek: Plný úvazek

Smluvní vztah: Zaměstnanecký poměr

Adresa

Mladá Boleslav, Jičínská 1349, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Kontakt

Vinařství U Kapličky s.r.o.

Popis pracovní nabídky

Co říká Vinařství U Kapličky s.r.o. o pozici Rodinné Vinařství U Kapličky bylo založeno roku 2005 a je zaměřeno na výrobu kvalitních přívlastkových vín z hroznů, vypěstovaných ve vlastních vinicích.

Co vás čeká Hledáme komunikativního, pečlivého, spolehlivého zaměstnance s obchodním duchem a zájmem o víno pro pozici prodavač/ka do naší vinotéky: Mladá Boleslav - Jičínská 1349. Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Zaškolíme Vás. Pracovní doba od 8:00 do 20:00 hodin - turnusový režim (krátký - dlouhý týden).

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout Hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti, samostatná práce v čistém prostředí, hrubá měsíční mzda 20.000,-Kč, další měsíční prémie.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, samostatnost a smysl pro pořádek, ochota naučit se novému. Výhodou bude, pokud budete umět Práce na PC a znalost vína výhodou ne podmínkou, všechno vysvětlíme a zaučíme dle potřeby.